V piatok 29.9.2017 sa naši predškoláci zúčastnili Cvičenia v prírode, ktoré ZŠ Tajovského pripravila v spolupráci s našou MŠ a MŠ Mládeže. Počasie nám prialo, a tak sme sa športovo oblečení a súťažne naladení ráno vybrali na školský dvor základnej školy, aby sme tam predviedli svoje zručnosti a dobre si zasúťažili.

Boli pre nás pripravené 3 disciplíny: beh cez prekážky, hod lietajúcim tanierom a štafeta. Žiadny z našich predškolákov sa výzvy nezľakol a všetci sme úspešne zvládli všetky úlohy, určite najmä vďaka priateľskému povzbudzovaniu kamarátov. Ako odmenu si preto každý z nás domov odniesol zlatú medailu s 3 veselými nálepkami, ktoré boli dôkazom toho, že pri Cvičeniach v prírode sme si nielen zašportovali, ale sme sa aj dobre zabavili. Tešíme sa na ďalšiu akciu v našej ZŠ.

Cvičenie v prírode - predškoláci v ZŠ