Plavecký výcvik

Od začiatku februára naši predškoláci každý utorok ráno nastúpia do autobusu a zamieria do Aquacity. Tam sa prezlečú do plaviek, nasadia si plávacie čiapky a hurá do bazéna, kde ich už čakajú tréneri z plaveckej školy FLIP. Deti sa na výcvik tešili už od začiatku školského roka a mnohé z nich šantia už od prvej hodiny. No a postupne, krôčik po krôčiku prekonávajú rešpekt pred vodou aj ostatní. Po absolvovaní polovice výcviku už vidieť prvé ovocie usilovného tréningu. Ak aj bol nejaký počiatočný strach a obavy, tie sa zmenili na nebojácnosť a radosť z vody. Nevidieť už žiadne slzy, nik sa nesťažuje na špliechanie  kamarátov. S pomocníčkami „špagetkami“ a plávacími opaskami sa v bazéne cítia naozaj ako ryby vo vode. Už sa tešíme na ďalší utorok a plávanie v Aquacity!!!

Plavecký výcvik