Cvičenia v prírode školákov s predškolámi

Vo štvrtok 27.9.2018 sa predškoláci z MŠ Tajovského a MŠ Mládeže zúčastnili Cvičenia v prírode so školákmi, športového predpoludnia  v rámci spolupráce ZŠ Tajovského s MŠ. Počasie nám prialo a tak sme si všetci, predškoláci i prváci, s chuťou zasúťažili a zašportovali. Pani učiteľky zo ZŠ pre nás pripravili aktivity všakovakého druhu, a tak sme si mohli precvičiť svoju rýchlosť, obratnosť i šikovnosť. Zažili sme pritom veľa zábavy a naviac sme mali možnosť stretnúť kamarátov, ktorí pred prázdninami boli škôlkari tak ako my. A keď sme všetci dokončili všetky disciplíny, dostali sme medailu a v školskej jedálni aj chutný a teplý čaj. Bola to vydarená akcia a už sa tešíme na ďalšie, ktorých sa zúčastníme spolu s veľkými školákmi.

Cvičenie so školami